Wielki sukces na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce
Wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie po raz kolejny udowodniły, że sportowa pasja, determinacja i ciężka praca prowadzą do wielkich sukcesów. Podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce w Wejherowie nasze reprezentantki zaprezentowały się znakomicie, zdobywając aż 11 medali!
Dzięki doskonałym występom zawodniczki wywalczyły:
1 miejsce w klasyfikacji generalnej
3 miejsce w klasyfikacji drużynowej
Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów i życzymy kolejnych sportowych zwycięstw!